Soutěž o 3x přírodní kartáček Siwak + 1x pouzdro

V soutěži hrajeme o jednu výhru – 3x přírodní kartáček Siwak s příchutěmi Máta, Citrón, Hřebíček + 1x pouzdro v hodnotě 347,- Kč. Přírodní zubní kartáček bělí, čistí a chrání zuby a dásně. Bez pasty a bez bez vody k použití kdekoli. Pro muže, ženy i děti v každém věku. Každý třetí den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu, odpovídejte dolů do komentářů. Hráli jsme do 21.8.2018. Výhru získal Vítek Daněk, gratulujeme! 🙂

Pravidla soutěže:

Každý 3. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.

Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže). Stačí jednou, na začátku soutěže.
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky obchodu www.siwak.cz https://www.facebook.com/siwak.cz/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Účastí v soutěži souhlasíte s tím, abychom vám v případě výhry na uvedený e-mail zaslali oznámení o výhře. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.siwak.cz

Na stránkách internetového obchodu Siwak.cz můžete vybírat přírodní kartáčky na zuby. Kartáček je vytvořen z kořene stromu Salvadora perská. Pomáhá proti zánětům a krvácení dásní. Je plný vitamínů a minerálů. Skvěle odstraňuje plak. Maminky dávají dětem Siwak žvýkat při růstu zubů a místo bonbónů a sladkostí. Vědecké studie dokazují, že výtažky z kořene ničí zárodky zubního kazu a napomáhají proti parodontóze. Přečtěte si recenzi na přírodní kartáček Siwak: http://radytipynavody.cz/recenze-na-prirodni-kartacky-siwak/.

KONEC SOUTĚŽE

Výhra v soutěži:

1 výherce získá: 3x přírodní kartáček Siwak – Máta, Citrón, Hřebíček + 1x pouzdro, celkem v hodnotě 347,- Kč

371 komentářů u „Soutěž o 3x přírodní kartáček Siwak + 1x pouzdro“

  1. Celoroční předplatné obsahuje 3x příchuť Natural, 3x Máta, 3x Citrón, 3x Hřebíček + 1 cestovní pouzdro.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *