Soutěž o ActiMaris gel a ActiMaris sensitiv roztok na hojení

V soutěži hrajeme o set výborných hojivých přípravků ActiMaris, které v minulosti testovalo deset našich čtenářů a jejich rodin a přišlo nám deset pozitivních recenzí 🙂 Hrajeme o ActiMaris gel na hojení 20g + ActiMaris sensitiv roztok na hojení 300 ml v hodnotě 646,- Kč. Každý druhý den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu. Hráli jsme do 17.6.2018. Výhru získala Hana Lišková, gratulujeme! 🙂

Pravidla soutěže:

Každý 2. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.
Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže). Stačí jednou, na začátku soutěže.
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky obchodu www.actimaris.cz https://www.facebook.com/ActiMarisCZ/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.actimaris.cz

Na internetových stránkách www.actimaris.cz najdete podrobné informace o hojivých zdravotnických přípravcích ActiMaris na menší i větší poranění: afty, opary, řezné rány, popáleniny, opruzeniny, bodnutí hmyzem, na jizvy po operacích, ale také na chronické rány, jako jsou bércové vředy, dekubity, hnisavé rány apod. Přípravky jsou 100 % přírodní a působí na bázi aktivního singletového kyslíku, ionizované vody, mořské soli a zásaditého pH. Aktivují a urychlují proces hojení v buňkách přirozeným způsobem, proto jsou vhodné i pro osoby s velmi citlivou kůží nebo kojence a děti. Přípravky si můžete zakoupit přímo na stránkách v e-shopu actimaris.cz nebo ve všech lékárnách.

KONEC SOUTĚŽE

Výhra v soutěži:

ActiMaris gel na hojení 20g + ActiMaris sensitiv roztok na hojení 300 ml v hodnotě 646,- Kč

736 komentářů u „Soutěž o ActiMaris gel a ActiMaris sensitiv roztok na hojení“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *