Soutěž o balíček kosmetiky YUUP pro psy

V soutěži hrajeme o balíček báječné psí kosmetiky v hodnotě 687,- Kč. Výherce získá šampon pro psy dle svého výběru, dále YUUP Restrukturalizační a rozčesávací kondicioner a třetím produktem výherního balíčku bude YUUP Rozčesávací vůně UNISEX. Každý druhý den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu. Hráli jsme do 17.6.2018. Výhru získala Libuše Kubínová, gratulujeme! 🙂

Pravidla soutěže:

Každý 2. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.
Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže). Stačí jednou, na začátku soutěže.
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky obchodu www.sveps.cz https://www.facebook.com/centrumsveps/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.sveps.cz

Internetový obchod eshop.sveps.cz provozuje společnost psí centrum ŠVEPS. Na Moravě, v obci Bukovinka, se zde můžete účastnit akcí na výcvik psa a dalších aktivit. Přes internet si v e-shopu nakoupíte chovatelské potřeby a kvalitní krmiva. V nabídce jsou produkty z celého světa například výborná kosmetika YUUP, různé druhy pamlsků, vodítka, obojky, pelíšky, misky, oblečky, krmiva značek Canvit, Brit Care a mnoho dalšího. Nákupem některých produktů pomáháte opuštěným pejskům, případně jim přímo můžete zakoupit krmivo, více informací zde: http://eshop.sveps.cz/page/pomahame-utulkum/2.

KONEC SOUTĚŽE

Výhra v soutěži:

Balíček báječné psí kosmetiky v hodnotě 687,- Kč obsahuje:

1x YUUP šampon pro psy dle výběru výherce
1x YUUP Restrukturalizační a rozčesávací kondicioner 250 ml Home edition
1x YUUP Rozčesávací vůně UNISEX 150 ml Home edition

451 komentářů u „Soutěž o balíček kosmetiky YUUP pro psy“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *