Soutěž o balíček na hubnutí, cholesterol a detoxikaci

V soutěži hrajeme o balíček plný vitamínů, minerálů a stopových prvků, který vám pomůže s hubnutím, snížením cholesterolu a s detoxikací organismu. Balíček v celkové hodnotě 699,- Kč navíc obsahuje i magnetický náramek z hematitu. Každý druhý den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu. Hrajeme do 25.6.2018.

Pravidla soutěže:

Každý 2. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.
Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže). Stačí jednou, na začátku soutěže.
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky obchodu www.zentrichovaapatyka.cz https://www.facebook.com/zentrichova.apatyka/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.zentrichovaapatyka.cz

Internetový obchod www.zentrichovaapatyka.cz nabízí přírodní produkty, doplňky stravy na odkyselení organismu Bylinář Karel, výrobky Bylinky ze Zentrichovy apatyky pro kuřáky Bohemia liquid, Tibetskou medicínu EPAM, gemmoterapii, kosmetiku, bylinky a knihy o bylinkách. E-shop je součástí rodinné firmy, kde se velká část nabízených produktů přímo vyrábí. Kromě hotových produktů můžete využít také poradenské služby. Bylinářka Hanka se zabývá poradentsvím v oblasti zdravého životního stylu, zpracovává astrotypy a kombinuje znalosti východní a západní medicíny z pohledu čínské kosmologie s babskými radami, které se osvědčily v našich podmínkách.

Aktuální soutěžní otázka:

25.-26.2. odpovídejte na otázku: Co vás zaujalo z nabídky https://www.zentrichovaapatyka.cz/detoxikace–odkyseleni–hubnuti/?

27.-28.2. odpovídejte na otázku: Co byste využili https://www.zentrichovaapatyka.cz/tinktury–gemmoterapie/?

1.-2.3. odpovídejte na otázku: S čím pomáhá Šišák bajkalský 200 tob. https://www.zentrichovaapatyka.cz/bylinne-tobolky/?

3.-4.3. odpovídejte na otázku: Jaká je doporučená denní dávka u doplňku Vitaminy Vital C-komplex 60 tob. https://www.zentrichovaapatyka.cz/vitaminy–mineraly/?

5.-6.3. odpovídejte na otázku: Který z čajů vás zaujal https://www.zentrichovaapatyka.cz/caje/?

7.-8.3. odpovídejte na otázku: Co byste si vybrali https://www.zentrichovaapatyka.cz/kosmetika/?

9.-10.3. odpovídejte na otázku: Která z knih se vám líbí https://www.zentrichovaapatyka.cz/knihy/?

11.-12.3. odpovídejte na otázku: Jakou velikost má Hematitový magnetický náramek https://www.zentrichovaapatyka.cz/darky/?

13.-14.3. odpovídejte na otázku: S čím pomáhá Kuřákovo SOS tinktury 150 ml https://www.zentrichovaapatyka.cz/pro-kuraky/?

15.-16.3. odpovídejte na otázku: Co vás zaujalo a proč https://www.zentrichovaapatyka.cz/navody/?

17.-18.3. odpovídejte na otázku: Jaký se vám líbí https://www.zentrichovaapatyka.cz/caje/?

Výhra v soutěži:

Balíček na hubnutí, cholesterol a detoxikaci s hematitovým magnetickým náramkem

127 komentářů u „Soutěž o balíček na hubnutí, cholesterol a detoxikaci“

  1. Francouzský zelený jíl – téměř nic jsem o něm nevěděla, ráda jsem si udělala přehled 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *