Soutěž o balíček produktů pro zdraví ze Srí Lanky

V soutěži hrajeme o balíček produktů pro zdraví ze slunné Srí Lanky v hodnotě 470,- Kč. Balíček obsahuje plechový box se 30 sáčky čaje Samahan, zubní pastu Sudantha, detixační doplněk stravy Swastha Thriphala s 60 tobolkami, Ajurvédský balzám Samahan SP a balení bylinných čajů Paspanguwa. Každý třetí den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu, odpovídejte dolů do komentářů. Hráli jsme do 9.7.2018. Výhru získala Milada Šedová st., gratulujeme! 🙂

Pravidla soutěže:

Každý 3. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.
Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže).
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky obchodu www.zdravizesrilanky.cz https://www.facebook.com/zdravizesrilanky/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Účastí v soutěži souhlasíte s tím, abychom vám v případě výhry na uvedený e-mail zaslali oznámení o výhře. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.zdravizesrilanky.cz

V e-shopu Zdravizesrilanky.cz naleznete přírodní produkty pro vaše zdraví, vytvářené podle tradičních principů ajurvédy. Vybírat můžete podle zdravotních obtíží, které vás trápí, nebo podle typů a značek jednotlivých produktů. Ke každému nákupu získáte dárek zdarma, podle výše nákupu. Ajurvédský ozdravný program existuje již 5000 let. Produkty jsou 100% přírodní a vyráběné přímo na Srí Lance. Dovoz do Čech zajišťuje ve výhradním zastoupení provozovatel e-shopu. Je tak možná i velkoobchodní spolupráce.

KONEC SOUTĚŽE

Výhra v soutěži:

Balíček produktů pro zdraví ze slunné Srí Lanky v hodnotě 470,- Kč. Balíček obsahuje plechový box se 30 sáčky čaje Samahan, zubní pastu Sudantha, detixační doplněk stravy Swastha Thriphala s 60 tobolkami, Ajurvédský balzám Samahan SP a balení bylinných čajů Paspanguwa.

449 komentářů u „Soutěž o balíček produktů pro zdraví ze Srí Lanky“

 1. zmírňuje přecitlivělost zubů, chrání a zpevněje dásně. Předchází zubnímu kazu, paradentóze

 2. Ayurvédská bylinná zubní pasta Sudantha – balení 120 g — pomáhá zlepšovat hygienu dutiny ústní, zmírňuje bolesti a přecitlivělosti zubů, chrání a zpevňuje dásně, předchází vzniku zubního kazu a napomáhá při krvácení dásní.

 3. Zlepšuje hygienu dutiny ústní, zmírňuje bolesti a přecitlivost zubů,
  chrání a zpevňuje dásně.
  Předchází vzniku zubního
  kazu, paradentózy a aftů v dutině ústní.

 4. Účinky:
  Zlepšuje hygienu dutiny ústní, zmírňuje bolesti a přecitlivost
  zubů, chrání a zpevňuje dásně.
  Předchází vzniku zubního
  kazu, paradentózy a aftů v dutině ústní.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *