Soutěž o Bio opunciový olej

V soutěži hrajeme o Bio opunciový olej roll-on 10 ml v hodnotě 479,- Kč. Opunciový olej má skvělé regenerační vlastnosti, viditelně vyhlazuje vrásky, redukuje kruhy pod očima, vyživuje pokožku, stahuje póry.  Více o oleji se dozvíte v článku http://radytipynavody.cz/opunciovy-olej-jako-prirodni-botox/. Hráli jsme do 27.3.2019. Výhru získala iveta vojáčková, gratulujeme! 🙂

Pravidla soutěže:
Odpovězte na dvě části otázky v soutěži. Na jednu odpovídáte zde pod soutěží do komentářů nebo na Facebooku a druhá je spojená s videem na našem Youtube kanálu Venilafi tým. Na konci soutěže vylosujeme ze všech komentářů (zde na stránce, v upoutávce na Facebooku a pod videem) jednoho výherce. Výherce budeme kontaktovat e-mailem, případně jinou cestou, dle možností. Účastí v soutěži souhlasíte s tím, abychom vám v případě výhry na uvedený e-mail nebo jinou cestou zaslali oznámení o výhře.
Pro soutěž platí také podrobná pravidla,  která najdete na tomto odkazu.

O e-shopu Zahir.cz

V nabídce internetové obchodu Zahir.cz můžete vybírat z kvalitní Bio kosmetiky určené na pleť, tělo, vlasy a z dalších produktů. Kosmetiku vždy najdete i v dárkovém balení. Rodinná firma Zahir cílí na přírodní produkty, dává přednost minimalismu. Tedy buď nabízí jednosložkové výrobky nebo produkty s minimem nakombinovaných složek. S výrobci a dodavateli jsou lidé ze Zahir v úzkem kontaktu a dohlíží, aby byly suroviny a zpracování v nejvyšší možné kvalitě a tím i produkty, které dorazí k vám domů.

Soutěžní úkol:

Sem do komentářů pod soutěž (nebo na Facebooku) nám napište, co vás v nabídce pleťové kosmetiky https://zahir.cz/13-pletova-kosmetika zaujalo nejvíc a čím. Dejte lajk videu https://www.youtube.com/watch?v=ta_8SuQnFlc a odběr kanálu (pokud jste tak již neudělali dříve) a přímo pod video na Youtube nám napište, kolika různými světy jsme ve hře prošli.

Kde dát lajk videu a odběr YT kanálu ze soutěžního úkolu vidíte níže na obrázku podle šipek. Na Youtube musíte být zaregistrovaní a přihlášení, aby to šlo.


Výhra v soutěži:

Bio opunciový olej roll-on 10 ml

31 komentářů u „Soutěž o Bio opunciový olej“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *