Soutěž o Bioalis Krém s kozím kolostrem

V soutěži hrajeme o Bioalis Krém s kozím kolostrem v hodnotě 570,- Kč.  Bioalis Krém s kozím kolostrem je novinka a velmi účinně pečuje díky bioaktivním látkám o exematickou, namáhanou i normální pokožku. Každý třetí den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu, odpovídejte dolů do komentářů. Hráli jsme do 25.1.2019. Výhru získává Marie Sobotková, gratulujeme! 🙂

Pravidla soutěže:

Každý 3. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.

Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže). Stačí jednou, na začátku soutěže.
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky obchodu www.bioalis.com https://www.facebook.com/bioalis/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Účastí v soutěži souhlasíte s tím, abychom vám v případě výhry na uvedený e-mail zaslali oznámení o výhře. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.bioalis.com

Stránky a e-shop Bioalis.com nabízí přehledné informace o kozím kolostru, doplňku stravy Bioalis – kozí kolostrum a novince Bioalis Krému s kozím kolostrem. Produkty Bioalis si můžete přímo na stránkách zakoupit. Elixír v podobě doplňků pro lepší imunitu, regeneraci buněk a snížení únavy a další pozitivní zdravotní účinky je vyráběný ve vysoké kvalitě z kozího kolostra a o jeho účincích si můžete přečíst v mnoha zákaznických recenzích na https://www.bioalis.com/pribehy-klientu. Krém Bioalis dosahuje nejvyšších účinků při péči o pokožku atopickou nebo postiženou lupenkou, ale můžete jej používat pro vyšší péči i o zdravou pokožku dětí i dospělých.

KONEC SOUTĚŽE

Výhra v soutěži:

Bioalis Krém s kozím kolostrem v hodnotě 570,- Kč

361 komentářů u „Soutěž o Bioalis Krém s kozím kolostrem“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *