Soutěž o dámský masážní strojek Satisfyer 2

V soutěži hrajeme o dámský masážní strojek SATISFYER 2 v hodnotě 795,- Kč. Voděodolný SATISFYER 2, ergonomicky tvarovaný, s 11 rychlostmi umožní skvělou zábavu a relaxaci ve dvou i o samotě. Pozor, tato soutěž je pouze pro starší 18 let! Každý třetí den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu, odpovídejte dolů do komentářů. Hrajeme jsme do 3.1.2019.

Pravidla soutěže:

Každý 3. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.

Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže). Stačí jednou, na začátku soutěže.
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky e-shopu www.vibratory-online.cz https://www.facebook.com/hrackyprozenyamuze

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Účastí v soutěži souhlasíte s tím, abychom vám v případě výhry na uvedený e-mail zaslali oznámení o výhře. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.vibratory-online.cz

V internetovém obchodě www.vibratory-online.cz naleznete široký výběr značkových vybrátorů, erotického prádla a dalších erotických pomůcek pro muže a ženy. 90% produktů je v e-shopu skladem, dorazí v diskrétním balení a v každé objednávce dostanete dárek navíc.

Aktuální soutěžní otázky:

5.-7.12. odpovídejte na otázku: Z jakého materiálu je https://www.vibratory-online.cz/vibracni-krouzky-na-penis/erekcni-krouzek-satisfaction-c-ring-s-vibraci/?

8.-10.12. odpovídejte na otázku: Kolik funkcí vybrací má https://www.vibratory-online.cz/pro-zeny/masazni-hlavice-inspire-ultimate-wand/?

Výhra v soutěži:

Dámský masážní strojek SATISFYER 2 v hodnotě 795,- Kč

191 komentářů u „Soutěž o dámský masážní strojek Satisfyer 2“

  1. Masážní hlavice Inspire Ultimate Wand – California Exotic Novelties — 10 funkcí vibrací, pulzací a eskalací

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *