Soutěž o dámský masážní strojek Satisfyer 2

V soutěži hrajeme o dámský masážní strojek SATISFYER 2 v hodnotě 795,- Kč. Voděodolný SATISFYER 2, ergonomicky tvarovaný, s 11 rychlostmi umožní skvělou zábavu a relaxaci ve dvou i o samotě. Pozor, tato soutěž je pouze pro starší 18 let! Každý třetí den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu, odpovídejte dolů do komentářů. Hráli jsme do 3.1.2019. Výhru získala Zuzana Brňová, gratulujeme! 🙂

Pravidla soutěže:

Každý 3. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.

Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže). Stačí jednou, na začátku soutěže.
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky e-shopu www.vibratory-online.cz https://www.facebook.com/hrackyprozenyamuze

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Účastí v soutěži souhlasíte s tím, abychom vám v případě výhry na uvedený e-mail zaslali oznámení o výhře. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.vibratory-online.cz

V internetovém obchodě www.vibratory-online.cz naleznete široký výběr značkových vybrátorů, erotického prádla a dalších erotických pomůcek pro muže a ženy. 90% produktů je v e-shopu skladem, dorazí v diskrétním balení a v každé objednávce dostanete dárek navíc.

KONEC SOUTĚŽE

Výhra v soutěži:

Dámský masážní strojek SATISFYER 2 v hodnotě 795,- Kč

247 komentářů u „Soutěž o dámský masážní strojek Satisfyer 2“

 1. Tato pětidílná sada obsahuje:
  1 x luxusní červený silikonový vibrátor
  1 x červená plyšová pouta na ruce
  1 x červené peříčko na šimrání
  1 x červený silikonový vibrační kroužek
  1 x masážní svíčka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *