Soutěž o dámský set v neonově zelené barvě

V soutěži hrajeme o krásný set dámského spodního prádla v neonově zelené barvě v hodnotě 885,- Kč. Podprsenka a kalhotky jsou z nylonu a elastanu. Kalhotky jsou dozdobené volánky. Podprsenka ve sportovním stylu má protiskluzové proužky. Každý třetí den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu, odpovídejte dolů do komentářů. Hráli jsme do 28.8.2018. Výhru získala Marina Vlasatá, gratulujeme! 🙂

Pravidla soutěže:

Každý 3. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.

Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže). Stačí jednou, na začátku soutěže.
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky e-shopu www.pradlolevne.cz https://www.facebook.com/pradlolevnecz-378179859212030/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Účastí v soutěži souhlasíte s tím, abychom vám v případě výhry na uvedený e-mail zaslali oznámení o výhře. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.pradlolevne.cz

V nabídce internetového obchodu www.pradlolevne.cz najdete dámské a pánské spodní prádlo, erotické prádlo, dámské, pánské a dětské oblečení, plavky a módní doplňky. Obchod se zaměřuje na prádlo a oblečení ve výborné kvalitě, za rozumné ceny.

KONEC SOUTĚŽE

Výhra v soutěži:

Krásný set dámského spodního prádla v neonově zelené barvě v hodnotě 885,- Kč

282 komentářů u „Soutěž o dámský set v neonově zelené barvě“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *