Soutěž o dvě bonboniéry úžasných vonných vosků

V soutěži hrajeme o dvě bonboniéry plné vonných vosků Busy Bee Candles. Každá bonboniéra obsahuje 12 velmi silných aromatických vonných vosků, které jsou pečlivě vybrány tak, aby vytvářely dokonalou atmosféru a pohodu. Každý druhý den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu. Hrajeme do 4.7.2018.

Pravidla soutěže:

Každý 2. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.
Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže).
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky obchodu www.kouzlokoupele.cz https://www.facebook.com/Kouzlokoupele.cz/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.kouzlokoupele.cz

Na stránkách www.kouzlokoupele.cz najdete úžasné výrobky značky Busy Bee Candles – ručně vyráběné produkty na malé farmě ve Walesu na západě Velké Británie. Jde o svíčky a voskové vonné fazolky do aromalamp. 100 % přírodní produkty ze SOJOVÉHO VOSKU. A také produkty značky The Soap Shop Cosmetics – ručně vyrobené, ze 100% přírodních ingrediencí, pleťové masky, mýdla, sprchové gely, přírodní balzámy, šumívé košíčky a bomby.

Aktuální soutěžní otázka:

28.-29.6. odpovídejte na otázku: Jaký objem má sprchový gel http://www.kouzlokoupele.cz/zbozi/sprchovy-gel-sipkova-ruze-levandule/?

30.6.-1.7. odpovídejte na otázku: Které vůně vás zaujaly http://www.kouzlokoupele.cz/kategorie/busy-bee-candles-wax-tarts-vonne-vosky/?

2.-4.7. odpovídejte na otázku: Co byste si z nabídky http://www.kouzlokoupele.cz/ vybrali a proč?

Výhra v soutěži:

Dárková bonboniéra vonných vosků Rozmazli mě

Busy Bee Candles bonboniéra vonných vosků Romance

775 komentářů u „Soutěž o dvě bonboniéry úžasných vonných vosků“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *