Soutěž o dvě pánské kožené peněženky

V soutěži hrajeme o dvě pánské peněženky z pravé kůže. Jeden výherce získá peněženku v hnědé kůži a druhý výherce v černém provedení. Peněženky jsou přímo od českého výrobce koženého zboží. Každý druhý den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu. Hráli jsme do 27.6.2018. Soutěž je ukončena, výhru získala Jana Zjavková, gratulujeme!

Pravidla soutěže:

Každý 2. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.
Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže).
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky obchodu www.kubatkuze.cz  https://www.facebook.com/firmakubat/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.kubatkuze.cz

Poctivá česká výroba z pravé kůže. Tak lze shrnout nabídku a produkty na stránkách internetového e-shopu a výrobce Kubatkuze.cz. Vybírat můžete dámské kožené kabelky, pánské aktovky, univerzální kabely, kožené batohy, peněženky, ledvinky, opasky, interiérové přírodní kožešiny a využít můžete také činění kůží.

KONEC SOUTĚŽE

 

Výhry v soutěži:

1. výhra: Pánská kožená klasická peněženka
2. výhra: Pánská kožená černá peněženka

794 komentářů u „Soutěž o dvě pánské kožené peněženky“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *