Soutěž o dvě trička dle výběru

V soutěži hrajeme o dvě trička s potiskem z e-shopu Trickarstvi.cz dle výběru výherce. Vybírat bude výherce z celé nabídky pánských, dámských i dětských triček. Každý třetí den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu, odpovídejte dolů do komentářů. Hráli jsme do 5.7.2018. Výhru získala hana macháčková, gratulujeme! 🙂

Pravidla soutěže:

Každý 3. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.
Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže).
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky obchodu www.trickarstvi.cz https://www.facebook.com/Tri%C4%8Dka%C5%99stv%C3%AD-228426783899123/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Účastí v soutěži souhlasíte s tím, abychom vám v případě výhry na uvedený e-mail zaslali oznámení o výhře. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.trickarstvi.cz

Internetový obchod Trickarstvi.cz nabízí trička a mikiny pro jednotlivce, ale i pro školní týmy, sportovní družstva a jiné zájmové kolektivy. Kromě triček pro dospělé i děti (s potiskem i bez potisku), můžete v e-shopu vybírat také samolepky na auta nebo si objednat fotoobraz na plátně, vytištěný z vašich fotografií.

KONEC SOUTĚŽE

Výhra v soutěži:

2 trička z celé nabídky Trickarstvi.cz dle výběru výherce

651 komentářů u „Soutěž o dvě trička dle výběru“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *