Soutěž o elegantní pánskou aktovku Solier

V soutěži hrajeme o elegantní a moderní pánskou aktovku značky Solier tmavě hnědé barvy v hodnotě 1.499,- Kč. Nosit ji můžete v ruce i přes rameno, díky dostatečným rozměrům se do ní hravě vejde notebook s klasickou úhlopříčkou do 15,6″ a dokumenty ve formátu A4. Vyrobená je z umělé kůže. Každý druhý den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu. Hrajeme do 6.6.2018.

Pravidla soutěže:

Každý 2. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.
Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže). Stačí jednou, na začátku soutěže.
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky obchodu www.bagrack.cz https://www.facebook.com/bagrack.cz/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.bagrack.cz

Internetový obchod www.bagrack.cz se specializuje na pánské stylové tašky z kvalitních materiálů za rozumné ceny. Tašky a aktovky do nabídky provozovatel Tomáš Laul osobně pečlivě vybírá a prověřuje. S výběrem vhodné tašky také rád poradí. V nabídce e-shopu najdete aktovky, brašny, crossbody tašky, batohy, cestovní tašky, tašky na notebook a další produkty.

Aktuální soutěžní otázka:

16.-17.2. odpovídejte na otázku: Z jakého materiálu je Kožená taška na notebook 14″ tmavě hnědá dbramante1928 Kronborg https://www.bagrack.cz/aktovky/?

18.-19.2. odpovídejte na otázku: Která z crossbody tašek se vám líbí https://www.bagrack.cz/crossbody-tasky/?

20.-21.2. odpovídejte na otázku: Jaké rozměry má Kožená cestovní taška tmavě hnědá dbramante1928 Kastrup 2 Weekender Bag https://www.bagrack.cz/?

22.-23.2. odpovídejte na otázku: Co vás zaujalo z nabídky produktů dánské značky dbramante1928 https://www.bagrack.cz/dbramante1928/?

24.-25.2. odpovídejte na otázku: Která z cestovních tašek vás zaujala https://www.bagrack.cz/cestovni-tasky/?

Výhra v soutěži:

Pánská aktovka značky Solier v hodnotě 1.499,- Kč

130 komentářů u „Soutěž o elegantní pánskou aktovku Solier“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *