Soutěž o elektrickou brusku na nože Orava

V soutěži hrajeme o elektrickou brusku na nože značky Orava. Safírové brusné kotouče a vodící drážky vám snadno, rychle a přesně nabrousí kuchyňské i sportotvní nože. Každý 3. den zveřejňujeme na stránce soutěže novou otázku, která je spojená vždy s jedním z e-shopů, zapojených do této soutěže. Hrajeme do 16.5. 2018.

Pravidla soutěže:

1. Každý 3. den zveřejníme zde na stránce novou otázku, vztahující se k jednomu ze zapojených e-shopů. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.
2. Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže).
3. Staňte se fanoušky všech facebookových stránek zapojených e-shopů a webů, umístěných níže:
1 – https://www.facebook.com/chaganela/
2 – https://www.facebook.com/vcelarstvispacek/
3 – https://www.facebook.com/Brumlik.cz/
4 – https://www.facebook.com/firmakubat/
5 –
6 –
7 –
8 –

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu. Výhru z této soutěže pošleme i na Slovensko!

Aktuální soutěžní otázka:

13.-15.1. odpovídejte na otázku: Kolik % polysacharidů obsahuje Extrakt čagy s reishi http://www.medicinashop.cz/?

16.-18.1. odpovídejte na otázku: Která z velikonočních svíček http://www.vcelarstvispacek.cz/VELIKONOCNI-c2_2_2.htm je nejhezčí?

Zapojené e-shopy:

V internetovém obchodě Medicinashop.cz najdete potravinové doplňky na čistě přírodní bázi.  Všechny produkty jsou ekologicky čisté, 100% přírodní a neobsahují žádná aditiva, barviva či konzervanty.

Rodinné Včelařství Špaček nabízí své vlastní výrobky v podobě výborného a kvalitního medu, medu s přísměsmi, krásných svíček ze včelího vosku, ale v internetovém obchodě Vcelarstvispacek.cz najdete také osvědčenou kosmetiku značky Pleva.

Internetový obchod Kojeneckeobleceni.cz nabízí výbavičky pro miminka, kojenecké oblečení a kojenecké potřeby. V nabídce najdete dárky k narození miminka, hračky pro novorozence,  kouzelná bodýčka s krásnými potisky, podobně originální jsou i trička, overaly, nebo bryndáčky… Velikosti oblečení jsou už od 44cm pro nedonošená miminka a nabídka je velmi pestrá.

Poctivá česká výroba z pravé kůže. Tak lze shrnout nabídku a produkty na stránkách internetového e-shopu a výrobce Kubatkuze.cz. Vybírat můžete dámské kožené kabelky, pánské aktovky, univerzální kabely, kožené batohy, peněženky, ledvinky, opasky, interiérové přírodní kožešiny a využít můžete také činění kůží.

Výhra v soutěži:

Elektrická bruska na nože značky Orava

62 komentářů u „Soutěž o elektrickou brusku na nože Orava“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *