Soutěž o fotoobraz na blind rámu

V soutěži hrajeme o fotoobraz na blind rámu, v rozměrech 60x40cm, vyrobený z fotografie výherce. Fotky z oslav, dovolených nebo jen pěkné momentky ze života na plátně jako obrazy dodávají interiérům další rozměr a atmosféru. Každý druhý den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu. Hráli jsme do 9.6.2018. Výhru získala Jitka Holešová, gratulujeme! 🙂

Pravidla soutěže:

Každý 2. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.
Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže). Stačí jednou, na začátku soutěže.
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky obchodu www.copy-color.cz
https://www.facebook.com/copycolor.cz/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.copy-color.cz

Kopírovací a tiskové centrum www.copy-color.cz nabízí fotodárky v podobě kalendářů, potištěného textilu, hrnků, propisek. Můžete si nechat vyrobit fotoobrazy v různých rozměrech a provedeních, zakoupit dárkové sady – čokolády a víno s vlastním motivem, obchodní značkou apod.

KONEC SOUTĚŽE

Výhra v soutěži:

Fotoobraz na blind rámu, v rozměrech 60x40cm, vyrobený z fotografie výherce

633 komentářů u „Soutěž o fotoobraz na blind rámu“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *