Soutěž o fotoobraz na blind rámu

V soutěži hrajeme o fotoobraz na blind rámu, v rozměrech 60x40cm, vyrobený z fotografie výherce. Fotky z oslav, dovolených nebo jen pěkné momentky ze života na plátně jako obrazy dodávají interiérům další rozměr a atmosféru. Každý druhý den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu. Hrajeme do 9.6.2018.

Pravidla soutěže:

Každý 2. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.
Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže). Stačí jednou, na začátku soutěže.
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky obchodu www.copy-color.cz
https://www.facebook.com/copycolor.cz/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.copy-color.cz

Kopírovací a tiskové centrum www.copy-color.cz nabízí fotodárky v podobě kalendářů, potištěného textilu, hrnků, propisek. Můžete si nechat vyrobit fotoobrazy v různých rozměrech a provedeních, zakoupit dárkové sady – čokolády a víno s vlastním motivem, obchodní značkou apod.

Aktuální soutěžní otázka:

19.-20.2. odpovídejte na otázku: Z kolika variant produktu můžete vybírat u Parker Jotter (KP) https://www.copy-color.cz/darky?

21.-22.2. odpovídejte na otázku: Z jakých velikostí a barev můžete vybírat Vodácké tričko https://www.copy-color.cz/?

23.-24.2. odpovídejte na otázku: Kde se ručně vyrábí HOŘKÁ čokoláda s motivem https://www.copy-color.cz/?

25.-26.2. odpovídejte na otázku: Můžete v klíčence s fotografií vyměňovat foto https://www.copy-color.cz/eshop/darky/laserove-gravirovani?

27.-28.2. odpovídejte na otázku: Jaké tři kroky jsou třeba pro objednání fotoobrazu https://www.copy-color.cz/eshop/darky/fotoobrazy?

Výhra v soutěži:

Fotoobraz na blind rámu, v rozměrech 60x40cm, vyrobený z fotografie výherce

96 komentářů u „Soutěž o fotoobraz na blind rámu“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *