Soutěž o hodinky Calvin Klein dle výběru

V soutěži hrajeme o jedny úžasné elegantní hodinky švýcarské značky Calvin Klein v doporučené ceně až 11 tisíc korun! Cenovce odpovídá excelentní dílenské zpracování, prvotřídní strojek s pečetí Swiss Made a samozřejmostí je také nepoškrábatelné safírové sklíčko. Výherce bude mít možnost výběru mezi čtveřicí hodinek z modelových linií Calvin Klein Disco a Grid. Každý druhý den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu. Hrajeme do 5.7.2018. Soutěž je ukončena, výhru získala Fillynka, gratulujeme! 🙂

Pravidla soutěže:

Každý 2. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.
Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže).
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky obchodu www.ihodinarstvi.cz https://www.facebook.com/iHodinarstvi.cz/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.ihodinarstvi.cz


V internetovém obchodě iHodinarstvi.cz si vyberete z široké nabídky dámských a pánských značkových hodinek od předních výrobců a značek. Například Citizen, Seiko, Hamilton, Casio a mnoho dalších slavných značek. Obchod zajišťuje také prvotřídní servis pro zakoupené zboží. Kromě luxusních hodinek můžete vybírat z ohromného množství slavných amerických ZIPPO zapalovačů.

KONEC SOUTĚŽE

 

Výhra v soutěži: 

Jedny úžasné hodinky světové značky Calvin Klein v hodnotě kolem 11.000,- Kč dle výběru výherce
Výherce si vybere z těchto 4 modelů:
Calvin Klein Grid K8323107
Calvin Klein Grid K8323302
Calvin Klein Disco K4023116
Calvin Klein Disco K4022102

1 147 komentářů u „Soutěž o hodinky Calvin Klein dle výběru“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *