Soutěž o japonskou pilku Silky GOMBOY

V soutěži hrajeme o japonskou pilku Silky GOMBOY. Profesionální pilka ma keře i stromy s délkou ostří 210 mm bude výborným pomocníkem pro každou zahradu. Každý druhý den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu. Hráli jsme do 8.6.2018. Výhru získala Dobroslava, gratulujeme! 🙂

Pravidla soutěže:

Každý 2. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.
Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže). Stačí jednou, na začátku soutěže.
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky obchodu www.bousekzahrady.cz https://www.facebook.com/bousek.zahrady

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.bousekzahrady.cz

Na stránkách internetového obchodu www.bousekzahrady.cz můžete vybírat z osvědčených zahradních strojů, nářadí apod. Firma se zabývá také udržbou, zřizováním zahrad apod., proto jsou v nabídce produkty osvědčených a pracemi prověřených značek, například Gardena a Silky.

KONEC SOUTĚŽE

Výhra v soutěži:

Japonská pilka Silky GOMBOY 1ks

731 komentářů u „Soutěž o japonskou pilku Silky GOMBOY“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *