Soutěž o JML Betamax Karoten 25 000 IU, 90+30 tablet

V soutěži hrajeme o doplněk stravy JML Betamax Karoten 25 000 IU, 90+30 tablet. Doplněk stravy s beta karotenem prospěje vašemu zraku, pokožce i sliznici a zajistí lepší a účinnější opálení. Každý třetí den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu, odpovídejte dolů do komentářů. Hrajeme do 17.8.2019.

Pravidla soutěže:

Každý 3. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.

Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže). Stačí jednou, na začátku soutěže.
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky obchodu www.jml-zlin.cz https://www.facebook.com/JmlFitnessLine/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Účastí v soutěži souhlasíte s tím, abychom vám v případě výhry na uvedený e-mail zaslali oznámení o výhře. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.jml-zlin.cz

Společnost JML Fitness Line je výrobcem a distributorem vitamínů, minerálů a doplňků výživy. Na stránkách můžete vybírat z kvalitních a účinných doplňků stravy na hubnutí, pro klouby, pro větší psychickou odolnost, více energie, lepší paměť apod. Při nákupu na 700,- Kč neplatíte poštovné.

Aktuální soutěžní otázky:

23.-25.6. odpovídejte na otázku: Co byste teď využili https://www.jml-zlin.cz/cs/list-all-products?

26.-28.6. odpovídejte na otázku: Jaké je doporučené dávkování https://www.jml-zlin.cz/cs/sojamax-lecitin?

29.6-1.7. odpovídejte na otázku: Jakých metabolických dějů se účastní vitamín C https://www.jml-zlin.cz/cs/vitamin-c-500?

Výhra v soutěži:

Doplněk stravy JML Betamax Karoten 25 000 IU, 90+30 tablet

135 komentářů u „Soutěž o JML Betamax Karoten 25 000 IU, 90+30 tablet“

  1. Vitamín C se účastní řady metabolických dějů, pomáhá např. udržovat normální tvorbu kolagenu pro funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, zubů a kůže. Podporuje energetický metabolismus, snižuje únavu a vyčerpání, přispívá k regeneraci redukované formy dalšího antioxidantu – vitamínu E. Zvyšuje vstřebávání železa, podporuje imunitní systém, přispívá k normální činnosti nervové soustavy a k psychické aktivitě.

  2. Vitamin C-500 mg T.R. pomáhá např. udržovat normální tvorbu kolagenu pro funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, zubů a kůže. Podporuje energetický metabolismus, snižuje únavu a vyčerpání, přispívá k regeneraci redukované formy dalšího antioxidantu – vitamínu E. Zvyšuje vstřebávání železa, podporuje imunitní systém, přispívá k normální činnosti nervové soustavy a k psychické aktivitě.

  3. Vitamin C-500 mg T.R. – pomáhá např. udržovat normální tvorbu kolagenu pro funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, zubů a kůže. Podporuje energetický metabolismus, snižuje únavu a vyčerpání, přispívá k regeneraci redukované formy dalšího antioxidantu – vitamínu E. Zvyšuje vstřebávání železa, podporuje imunitní systém, přispívá k normální činnosti nervové soustavy a k psychické aktivitě.

  4. Vitamín C se účastní řady metabolických dějů, pomáhá např. udržovat normální tvorbu kolagenu pro funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, zubů a kůže. Podporuje energetický metabolismus, snižuje únavu a vyčerpání, přispívá k regeneraci redukované formy dalšího antioxidantu – vitamínu E. Zvyšuje vstřebávání železa, podporuje imunitní systém, přispívá k normální činnosti nervové soustavy a k psychické aktivitě.

  5. pomáhá např. udržovat normální tvorbu kolagenu pro funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, zubů a kůže. Podporuje energetický metabolismus, snižuje únavu a vyčerpání, přispívá k regeneraci redukované formy dalšího antioxidantu – vitamínu E. Zvyšuje vstřebávání železa, podporuje imunitní systém, přispívá k normální činnosti nervové soustavy a k psychické aktivitě.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *