Soutěž o JML mega GinkgoGuarana a JML Kardio Q-10+ L-karnitin, vit. E a Selen

V soutěži hrajeme o balíček doplňků stravy, který obsahuje 1 kus JML mega GinkgoGuarana 34 tablet + 1kus JML Kardio Q-10+ L-karnitin, vit. E a Selen 34 kapsli. Doplňky jsou vhodné například na zvýšení ochrany organismu před stresem, pro lepší metabolismus, paměť, cirkulaci krve… Každý třetí den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu, odpovídejte dolů do komentářů. Hráli jsme do 3.1.2019. Výhru získala Jaroslava Bráborcová, gratulujeme! 🙂

Pravidla soutěže:

Každý 3. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.

Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže). Stačí jednou, na začátku soutěže.
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky obchodu www.jml-zlin.cz https://www.facebook.com/JmlFitnessLine/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Účastí v soutěži souhlasíte s tím, abychom vám v případě výhry na uvedený e-mail zaslali oznámení o výhře. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.jml-zlin.cz

Společnost JML Fitness Line je výrobcem a distributorem vitamínů, minerálů a doplňků výživy. Na stránkách můžete vybírat z kvalitních a účinných doplňků stravy na hubnutí, pro klouby, pro větší psychickou odolnost, více energie, lepší paměť apod. Při nákupu na 700,- Kč neplatíte poštovné.

KONEC SOUTĚŽE

Výhra v soutěži:

Balíček doplňků stravy, který obsahuje 1 kus JML mega GinkgoGuarana 34 tablet + 1kus JML Kardio Q-10+ L-karnitin, vit. E a Selen 34 kapslí

278 komentářů u „Soutěž o JML mega GinkgoGuarana a JML Kardio Q-10+ L-karnitin, vit. E a Selen“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *