Soutěž o keramickou dochucovací soupravu

V soutěži hrajeme o ručně vyrobenou keramickou dochucovací soupravu. Set obsahuje solničku, pepřenku, láhve na olej a ocet a držák na párátka. Každý třetí den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu, odpovídejte dolů do komentářů. Hrajeme do 14.6.2019.

Pravidla soutěže:

Každý 3. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.

Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže). Stačí jednou, na začátku soutěže.
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky obchodu www.tupeskakeramika.cz https://www.facebook.com/Tupesk%C3%A1-keramika-365070184092045/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Účastí v soutěži souhlasíte s tím, abychom vám v případě výhry na uvedený e-mail zaslali oznámení o výhře. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.tupeskakeramika.cz

Internetový obchod Tupeskakeramika.cz nabízí ručně vyráběnou tupeskou keramiku ze Slovácka a oplétané demižony. Dekorace a dárky v podobě hrnečků, talířů, dochucovacích sad a dalších keramických výrobků, potěší dospělé i děti.

Aktuální soutěžní otázky:

17.-19.3. odpovídejte na otázku: Co vás zaujalo https://www.tupeskakeramika.cz/Kategorie/1/Modro-bila-keramika?

20.-22.3. odpovídejte na otázku: Jaká je teplota při vypalování https://www.tupeskakeramika.cz/246/Vaza-habanska—zajic?

23.-25.3. odpovídejte na otázku: Jakou technikou je dokorovaný https://www.tupeskakeramika.cz/556/Slovacky-dekoracni-talir?

Výhra v soutěži:

Keramická dochucovací souprava v hodnotě 790 Kč

45 komentářů u „Soutěž o keramickou dochucovací soupravu“

  1. Slovácký dekorační talíř — tradiční slovácká dekorační keramika (majolika) – je vyráběna ručně, na hrnčířském kruhu. Zdobena ručně, dle tradičních vzorů, typických pro Moravu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *