Soutěž o klubko HIMALAYA Kuzucuk v barvě dle výběru

V soutěži hrajeme o jedno klubko novinky příze HIMALAYA Kuzucuk. HIMALAYA Kuzucuk je heboučká chlupatá příze s delším vlasem. Vhodná je na háčkování či pletení šál, nákrčníků, hraček či bytových doplňků v podobě dek, polštářů apod.  Každý třetí den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu, odpovídejte dolů do komentářů. Hráli jsme do 7.3.2019. Výhru získala Krista Teuerová, gratulujeme! 🙂

Pravidla soutěže:

Každý 3. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.

Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže). Stačí jednou, na začátku soutěže.
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky e-shopu www.primaprize.cz https://www.facebook.com/PrimaPrize/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Účastí v soutěži souhlasíte s tím, abychom vám v případě výhry na uvedený e-mail zaslali oznámení o výhře. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.primaprize.cz

Internetový obchod www.primaprize.cz nabízí velký výběr klubíček, XXL příze, zahraničních špagátů, bavlněných šňůr, pomůcek na pletení a háčkování, a také výplně do sedacích vaků, dřevěná dna do košíků, bambule a další praktické doplňky pro vaši ruční výrobu.

KONEC SOUTĚŽE!

Výhra v soutěži:

Jedno klubko HIMALAYA Kuzucuk v barvě dle výběru výherce.

242 komentářů u „Soutěž o klubko HIMALAYA Kuzucuk v barvě dle výběru“

  1. Yarnart baby – využijeme na pletení a háčkování od hlavy až po paty, také na dečky, usínáčky a hračky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *