Soutěž o krásné bavlněné povlečení ORNAMENT 4

V soutěži hrajeme o krásné bavlněné povlečení s ornamenty na jedno lůžko. Povlečení na polštář a přikrývku je v klasických rozměrech. Materiál je z 80% bavlna, 20% polyester. Každý třetí den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu, odpovídejte dolů do komentářů. Hrajeme do 16.8.2018.

Pravidla soutěže:

Každý 3. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.

Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže). Stačí jednou, na začátku soutěže.
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky obchodu www.lozni-povleceni-levne.cz https://www.facebook.com/lozni.povleceni.levne

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Účastí v soutěži souhlasíte s tím, abychom vám v případě výhry na uvedený e-mail zaslali oznámení o výhře. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.lozni-povleceni-levne.cz

V internetovém obchodě Lozni-povleceni-levne.cz můžete vybírat z široké škály ložního povlečení z bavlny, krepu, flanelu, saténu, fleecu, mikrobavlny, hedvábí, z 3D a dětského povlečení. V e-shopu najdete také více druhů prostěradel, peřiny a polštáře v soupravách, oblečení, bytový textil a další zboží.

Aktuální soutěžní otázka:

14.-16.8. odpovídejte na otázku: Co vás z nabídky zaualo a proč https://www.lozni-povleceni-levne.cz/?

Výhra v soutěži:

Krásné bavlněné povlečení s ornamenty na jedno lůžko

664 komentářů u „Soutěž o krásné bavlněné povlečení ORNAMENT 4“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *