Soutěž o krásnou hrací deku Fisher Price

V soutěži hrajeme o nádhernou a praktickou hrací deku Fisher Price z příjemného plyšového materiálu v pestrých barvách, na které se bude každé miminko vesele rozvíjet a lebedit si 🙂 Každý druhý den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu. Hrajeme do 1.6.2018.

Pravidla soutěže:

Každý 2. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.
Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže). Stačí jednou, na začátku soutěže.
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky obchodu Terulka.cz https://www.facebook.com/www.terulka.cz/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod Terulka.cz

V internetovém obchodě Terulka.cz najdete pestrý výběr kojeneckého a dětského zboží. Sortiment tvoří například dětské autosedačky, kočárky, chodítka a odrážedla, tříkolky a traktůrky, houpačky, hrazdičky, interaktivní hračky, hrací deky, hračky, cyklosedačky, postýlky, matrace, kolotoče nad postýlky, přebalovací potřeby, přebalovací podložky a pulty, lůžkoviny, spací vaky, chůvičky, polohovací lehátka, jídelní židličky, dětské ohrádky, vaničky, nočníky, autodoplňky a mnoho dalšího.

Aktuální soutěžní otázka:

11.-12.2. odpovídejte na otázku: Co z nabídky vás zaujalo https://www.terulka.cz/terulka/eshop/2-1-KOCARKY-hluboke-sportovni?

13.-14.2. odpovídejte na otázku: Kolik melodií hraje Multifunkční dětský stoleček Baby Mix červený https://www.terulka.cz/terulka/eshop/21-1-HRAZDICKY-AKTIVNI-STOLKY?

15.-16.2. odpovídejte na otázku: Která z dek se vám nejvíc líbí https://www.terulka.cz/terulka/eshop/23-1-HRACI-DEKY-PRO-MIMINKA?

17.-18.2. odpovídejte na otázku: Jaké rozměry má Dětské lehátko 2v1 Bayo blue https://www.terulka.cz/terulka/eshop/6-1-LEHATKA-POLOHOVACI-PRO-MIMINKA?

19.-20.2. odpovídejte na otázku: Pro jakou skupinu dětí (uveďte číslo skupiny nebo váhu dětí) je vhodná Autosedačka CARETERO Movilo purple 2016  https://www.terulka.cz/terulka/eshop/1-1-DETSKE-AUTOSEDACKY?

 21.-22.2. odpovídejte na otázku: Jaké maximální zatížení má Odrážedlo – Policie https://www.terulka.cz/terulka/eshop/18-1-CHODITKA-A-ODRAZEDLA?

23.-24.2. odpovídejte na otázku: Od kolika měsíců dítěte je vhodná Houpací hračka PlayTo králíček modrá https://www.terulka.cz/terulka/eshop/20-1-HOUPACKY-A-HOUPADLA?

25.-26.2. odpovídejte na otázku: Co vás zaujalo v nabídce https://www.terulka.cz/terulka/eshop/26-1-KOJENECKE-POTREBY?

27.-28.2. odpovídejte na otázku: Co vše obsahuje Munchkin – Set barevných misek s víčky a lžičkami 10ks https://www.terulka.cz/terulka/eshop/28-1-KRMENI-BATOLAT?

1.-2.3. odpovídejte na otázku: Která židlička se vám líbí nejvíc a proč https://www.terulka.cz/terulka/eshop/5-1-JIDELNI-ZIDLICKY?

3.-4.3. odpovídejte na otázku: Jakou gramáž má Bavlněná plena s potiskem – 10 ks https://www.terulka.cz/terulka/eshop/4-1-PREBALOVANI-podlozky-pleny?

5.-6.3. odpovídejte na otázku: Co byste dítěti na hraní do vany vybrali z nabídky https://www.terulka.cz/terulka/eshop/7-1-KOUPANI-A-HYGIENA-vanicky?

7.-8.3. odpovídejte na otázku: Která z postýlek nebo kolébek se vám líbí https://www.terulka.cz/terulka/eshop/3-1-SPANI-postylky-kolebky?

9.-10.3. odpovídejte na otázku: Co vás zaujalo https://www.terulka.cz/terulka/eshop/35-1-KOJENECKE-OBLECENI?

11.-12.3. odpovídejte na otázku: Která z hraček se vám líbí https://www.terulka.cz/terulka/eshop/8-1-HRACKY-A-ZABAVA?

13.-14.3. odpovídejte na otázku: Kterou byste vybrali https://www.terulka.cz/terulka/eshop/51-1-MONTESSORI-HRACKY?

15.-16.3. odpovídejte na otázku: Co by se vám hodilo z nabídky https://www.terulka.cz/terulka/eshop/24-1-VSE-NA-ZAHRADU-skluzavky?

17.-18.3. odpovídejte na otázku: Co vás zaujalo https://www.terulka.cz/terulka/eshop/9-1-AUTODOPLNKY-kapsare?

19.-20.3. odpovídejte na otázku: Která je nejhezčí https://www.terulka.cz/terulka/eshop/19-1-TRIKOLKY-KOLOBEZKY?

21.-22.3. odpovídejte na otázku: Které křesílko se vám nejvíc líbí https://www.terulka.cz/terulka/eshop/22-1-KRESILKA-POHOVKY-VAKY?

23.-24.3. odpovídejte na otázku: Kterého plyšáčka byste si vybrali https://www.terulka.cz/terulka/eshop/31-1-HREJIVI-A-CHLADIVI-PLYSACI?

25.-26.3. odpovídejte na otázku: Co z nabídky pro maminky vás zaujalo https://www.terulka.cz/terulka/eshop/37-1-PRO-MAMINKY?

27.-28.3. odpovídejte na otázku: S jakým tlakem pracuje Dětský kompresorový inhalátor 3206 COCONeb https://www.terulka.cz/terulka/eshop/27-1-INHALATORY?

29.-30.3. odpovídejte na otázku: Co na kolo by se vám hodilo https://www.terulka.cz/terulka/eshop/14-1-CYKLO-cykloprilby-doplnky?

31.3.-1.4. odpovídejte na otázku: Co vás zaujalo https://www.terulka.cz/terulka/eshop/10-1-BEZPECNOST-reflexni-sety?

2.-3.4. odpovídejte na otázku: Co byste využili https://www.terulka.cz/terulka/eshop/53-1-DETSKY-POKOJICEK?

4.-5.4. odpovídejte na otázku: Co se vám líbí https://www.terulka.cz/terulka/eshop/42-1-SKOLNI-POTREBY?

 

Výhra v soutěži:

Fisher Price Deka v hodnotě 699,- Kč

258 komentářů u „Soutěž o krásnou hrací deku Fisher Price“

  1. Od kolika měsíců dítěte je vhodná Houpací hračka PlayTo králíček modrá ?
    vhodná pro děti od 18 měsíců.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *