Soutěž o krásnou keramickou mísu ROJO OLIVA

V soutěži hrajeme o ručně vyrobenou a malovanou keramickou mísu ROJO OLIVA v hodnotě 817,- Kč. Mísa ROJO OLIVA má hloubku 12cm a průměr horního okraje 33cm. Mísu s krásným dekorem můžete vložit do myčky i do mikrovlnné trouby. Každý třetí den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu, odpovídejte dolů do komentářů. Hráli jsme do 13.9.2018. Výhru získala oluša, gratulujeme! 🙂

Pravidla soutěže:

Každý 3. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.

Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže). Stačí jednou, na začátku soutěže.
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky e-shopu www.spanelska-keramika.cz https://www.facebook.com/Vlasska15/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Účastí v soutěži souhlasíte s tím, abychom vám v případě výhry na uvedený e-mail zaslali oznámení o výhře. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.spanelska-keramika.cz

Internetový obchod www.Spanelska-keramika.cz se specializuje na keramiku dováženou ze Španělska. Ručně vyráběná a malovaná keramika je vhodná do myčky i mikrovlnky. Vybírat můžete podle typu keramiky, nebo keramiku v oblíbeném dekoru. Na e-shopu naleznete např. mísy, džbány, podnosy, talíře, šálky…

KONEC SOUTĚŽE

Výhra v soutěži:

Nádherná ručně vyrobená a malovaná keramická mísa ROJO OLIVA v hodnotě 817,- Kč.

421 komentářů u „Soutěž o krásnou keramickou mísu ROJO OLIVA“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *