Soutěž o krásnou textilní nástěnku Darnex

V soutěži hrajeme o textilní nástěnku Darnex s potahem z efektní růžové hadoviny v hodnotě 640,- Kč. Rozměry nástěnky jsou 74×54 cm. Fotky a vzkazy přichytnete na nástěnku špendlíky a zezadu má nástěnka poutkou na pověšení na zeď. Každý třetí den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu, odpovídejte dolů do komentářů. Hráli jsme do 11.7.2018. Výhru získala Marie Sobotková, gratulujeme! 🙂

Pravidla soutěže:

Každý 3. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Účastí v soutěži souhlasíte s tím, abychom vám v případě výhry na uvedený e-mail zaslali oznámení o výhře. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.darnex.cz

V e-shopu Darnex.cz naleznete krásné textilní nástěnky do dětských pokojů, ale i do kanceláře. Zdobné rámování nástěnek umožní sladit je s každým interiérem. Nástěnky můžete objednávat ve třech rozměrech.

KONEC SOUTĚŽE

Výhra v soutěži:

Darnex nástěnka růžová hadovina 74x54cm v hodnotě 640,- Kč

321 komentářů u „Soutěž o krásnou textilní nástěnku Darnex“

  1. Darnex nástěnka tyrkysová lesklá — Obrázky, fotky či vzkazy se na nástěnku přichytávají špendlíky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *