Soutěž o krásný náramek z matné lávy a zlatých korálků

V soutěži hrajeme o krásný náramek z matné lávy a zlatých korálků. Elegantní náramek tvoří 6 mm kuličky matné lávy, dozdobené dvěma hladkými korálky ve zlaté barvě, a nádhernou kuličkou ve zlaté barvě s černými kamínky. Každý třetí den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu, odpovídejte dolů do komentářů. Hráli jsme do 17.8.2018. Výhru získala Alena Ledvinová, gratulujeme! 🙂

Pravidla soutěže:

Každý 3. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.

Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže). Stačí jednou, na začátku soutěže.
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky obchodu www.primaveci.cz https://www.facebook.com/obchodprimaveci/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Účastí v soutěži souhlasíte s tím, abychom vám v případě výhry na uvedený e-mail zaslali oznámení o výhře. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.primaveci.cz

V internetovém obchodě www.primaveci.cz si můžete vybírat z krásných náramků, přívěsků a dalších šperků, z povlaků na polštářky s originálním designem, z Feng šuej předmětů, také z čakrových šperků i dalších módních doplňků, například z kosmetických taštiček, hodinek… Sortiment e-shopu je průběžně rozšiřován o další prima věci.

KONEC SOUTĚŽE

Výhra v soutěži:

Elegantní náramek z matné lávy a zlatých korálků

431 komentářů u „Soutěž o krásný náramek z matné lávy a zlatých korálků“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *