Soutěž o krásný špendlík s jemnými ozdobami

V soutěži hrajeme o krásný špendlík s jemnými ozdobami a s názvem V lesním tichu. Každý třetí den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu, odpovídejte dolů do komentářů. Hrajeme jsme do 4.6.2019.

Pravidla soutěže:

Každý 3. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.

Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže). Stačí jednou, na začátku soutěže.
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky tržiště www.simira.cz https://www.facebook.com/simiracz/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Účastí v soutěži souhlasíte s tím, abychom vám v případě výhry na uvedený e-mail zaslali oznámení o výhře. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnovalo internetové tržiště www.simira.cz

V internetovém tržišti Simira.cz nalezne umělecké předměty, autorské šperky, originální módu, užité umění, módní doplňky, designové doplňky, originální hračky a další kreativní tvorbu. Všechny tyto krásné věci byly vyrobené ručně, klasickými řemeslnými metodami nebo byl při jejich výrobě využit jedinečný designerský nápad a byly vyrobeny v limitované sérii.

Aktuální soutěžní otázky:

28.- 30.5. odpovídejte na otázku: Co vás nejvíc zaujalo https://www.simira.cz/deti/dekorace-pokojicku?

31.5.- 2.6. odpovídejte na otázku: Která trička se vám líbí https://www.simira.cz/moda/panska/tricka-a-trika?

3.- 4.6. odpovídejte na otázku: Co byste si vybrali https://www.simira.cz/sperky?

Výhra v soutěži:

Krásný špendlík V lesním tichu s jemnými ozdobami

214 komentářů u „Soutěž o krásný špendlík s jemnými ozdobami“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *