Soutěž o krásný ubrus dle výběru výherce

V soutěži hrajeme o jeden z krásných ubrusů z celé nabídky e-shopu. Ubrus si vybíráte už v rámci soutěžních úkolů. Podrobnosti najdete níže v textu. Všechny ubrusy mají speciální vodoodpudivou schopnost. Rozlité tekutiny snadno setřete ubrouskem. Hráli jsme do 24.3.2019. Výhru získala Alena Ledvinová, gratulujeme! 🙂

Pravidla soutěže:
Odpovězte na dvě části otázky v soutěži. Na jednu odpovídáte zde pod soutěží do komentářů nebo na Facebooku a druhá je spojená s videem na našem Youtube kanálu Venilafi tým. Na konci soutěže vylosujeme ze všech komentářů (zde na stránce, v upoutávce na Facebooku a pod videem) jednoho výherce. Výherce budeme kontaktovat e-mailem, případně jinou cestou, dle možností. Účastí v soutěži souhlasíte s tím, abychom vám v případě výhry na uvedený e-mail nebo jinou cestou zaslali oznámení o výhře.
Pro soutěž platí také podrobná pravidla,  která najdete na tomto odkazu.

O e-shopu Ubrusy.eu

Internetový obchod Ubrusy.eu se specializuje na kvalitní ubrusy. Výběr je obrovský. Mnoho designů, rozměrů, tvarů… Všechny ubrusy jsou s impregnací. Jsou nehořlavé a vodoodpudivé. Péče o ně je snadná. Perou se na 40°C, rychle schnou. I při opakovaném praní zůstává ubrusům barevnost, tvar a skvrnámvzdorné vlastnosti. V případě vylití tekutiny je stačí jen ubrouskem setřít, voda se nevsakuje.

Soutěžní úkol:

Na svůj profil na Facebook napište veřejný komentář s odkazem na vybraný ubrus z celé nabídky https://www.ubrusy.eu/ a napište i tvar a rozměr ubrusu, který si přejete. Sem do komentářů pod soutěž nám napište svoje facebookové jméno. Dejte lajk videu https://www.youtube.com/watch?v=c7jG3XFN27U a odběr kanálu (pokud jste tak již neudělali dříve) a přímo pod video na Youtube nám napište, co vás na hře zaujalo.

Kde dát lajk videu a odběr YT kanálu ze soutěžního úkolu vidíte níže na obrázku podle šipek. Na Youtube musíte být zaregistrovaní a přihlášení, aby to šlo.

Výhra v soutěži:

Ubrus z celé nabídky e-shopu dle výběru výherce

12 komentářů u „Soutěž o krásný ubrus dle výběru výherce“

  1. Nadherny kdybi mi stesticko pralo byl bych rad a predem mu moc dekuju a preju hezky den a vasim krasnym vyrobkum

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *