Soutěž o krční masážní přístroj v hodnotě 3500 Kč

V soutěži hrajeme o skvělého masážního mistra – Krční masážní přístroj v hodnotě 3.500,- Kč. Masážní přístroj uvolní oblasti krku, šíje a krční páteře. Zmírňuje bolest, uleví od stresu, napětí a bolesti hlavy. Napomáhá dosáhnout uvolnění krčních svalů, výrazně eliminuje svalovou únavu, zlepší prokrvení bolestivých míst. Každý třetí den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu. Hráli jsme do 28.6.2018. Výhru získala Eva Santariusová, gratulujeme! 🙂

Pravidla soutěže:

Každý 3. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.
Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže).
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky obchodu www.zdravickoboskovice.cz https://www.facebook.com/zdravickoboskovice/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Účastí v soutěži souhlasíte s tím, abychom vám v případě výhry na uvedený e-mail zaslali oznámení o výhře. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.zdravickoboskovice.cz

Internetový obchod Zdravickoboskovice.cz nabízí tisíce potravin, doplňků zdraví a výrobků pro zdraví, dobrou kondičku, dále hračky, produkty pro domácnost, zahradu i dílnu, také chovatelské potřeby a mnoho dalšího. Z velmi širokého sortimentu si vybere opravdu každý.

KONEC SOUTĚŽE

Výhra v soutěži:

Krční masážní přístroj – BI 47 v hodnotě 3.500,- Kč

726 komentářů u „Soutěž o krční masážní přístroj v hodnotě 3500 Kč“

  1. vlastne by se neztratily zadne at uz med nebo mouka nebo pro deti je nas doma 9 a denne se vari jak pro deti-4,tak pro dospele5

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *