Soutěž o kreativní sadu s malovacími potřebami Crayola

V soutěži hrajeme o kreativní sadu s malovacími potřebami od značky Crayola v hodnotě 999,- Kč. Sada obsahuje 125 kusů. Omalovánky s tématikou z filmu Hledá se Dory, kufřík plný pastelek a dalších výtvarných potřeb. Každý druhý den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu. Hrajeme do 12.6.2018.

Pravidla soutěže:

Každý 2. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.
Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže). Stačí jednou, na začátku soutěže.
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky obchodu www.krajinaomalovanek.cz  https://www.facebook.com/krajinaomalovanek/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.krajinaomalovanek.cz

Internetový obchod www.krajinaomalovanek.cz se specializuje na prodej populárních omalovánek pro dospělé, výtvarných potřeb, kreativních sad apod. Malování je výborná relaxační činnost pro děti i dospělé a velmi dobře s ní můžete zpracovávat všechen přes den nahromaděný stres. Na stránkách e-shopu si přijdou na své umělecky zdatní jedinci, i my ostatní, kteří malujeme rádi a je to pro nás příjemný odpočinek.

Aktuální soutěžní otázka:

22.-23.2. odpovídejte na otázku: Kolik učitelek se podílelo na přípravě Umění Zentangle, Krisa Bousquet http://www.krajinaomalovanek.cz/catalog/antistresove-omalovanky-pro-dospele?

24.-25.2. odpovídejte na otázku: Co obsahuje sada Creativity for kids, 1137200, kreativní sada, terárium http://www.krajinaomalovanek.cz/catalog/kreativni-hracky-nejen-pro-deti?

26.-27.2. odpovídejte na otázku: Co byste si vybrali http://www.krajinaomalovanek.cz/catalog/pastelky-kreslici-potreby?

28.2.-1.3. odpovídejte na otázku: Kolik nástavců je v sadě Derwent, 2300124, extender k prodloužení pastelky http://www.krajinaomalovanek.cz/catalog/vytvarne-potreby?

2.-3.3. odpovídejte na otázku: Která sada vás zaujala http://www.krajinaomalovanek.cz/catalog/kreativni-sady-pro-dospele?

Výhra v soutěži:

Kreativní sada s malovacími potřebami od značky Crayola

136 komentářů u „Soutěž o kreativní sadu s malovacími potřebami Crayola“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *