Soutěž o legíny s 3D potiskem vesmíru

V soutěži hrajeme o legíny s 3D potiskem vesmíru. Elastické legíny s postiskem Fialová galaxie vesmír mlhovina mají univerzální velikost. Každý třetí den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu, odpovídejte dolů do komentářů. Hráli jsme do 1.5.2019. Výhru získává iveta vojáčková, gratulujeme! 🙂

Pravidla soutěže:

Každý 3. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.

Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže). Stačí jednou, na začátku soutěže.
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky obchodu www.a-obchod.eu https://www.facebook.com/A-obchodeu-158819128040283/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Účastí v soutěži souhlasíte s tím, abychom vám v případě výhry na uvedený e-mail zaslali oznámení o výhře. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.a-obchod.eu

E–shop A-obchod.eu nabízí na výběr desítky tisíc položek oblečení, kosmetiky, hraček, domácích potřeb, žerovných a dárkových předmětů, sportovních produktů a mnoho dalšího.

KONEC SOUTĚŽE

Výhra v soutěži:

Elastické legíny s 3D postiskem Fialová galaxie vesmír mlhovina

 

313 komentářů u „Soutěž o legíny s 3D potiskem vesmíru“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *