Soutěž o luxusní kosmetickou sadu Lilie & Santal

V soutěži hrajeme o luxusní kosmetickou sadu Lilie & Santal v hodnotě 1.799,- Kč. Sada obsahuje přírodní kosmetiku od Montalto Natura – sprchový gel, tělový krém a toaletní vodu Lilie & Santal. Každý třetí den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu, odpovídejte dolů do komentářů. Hráli jsme do 10.9.2018. Výhru získala Blanka Böhmová, gratulujeme! 🙂

Pravidla soutěže:

Každý 3. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.

Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže). Stačí jednou, na začátku soutěže.
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky e-shopu www.avere.cz https://www.facebook.com/biobchod.cz/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Účastí v soutěži souhlasíte s tím, abychom vám v případě výhry na uvedený e-mail zaslali oznámení o výhře. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.avere.cz

Internetový obchod www.Avere.cz se specializuje na přírodní a BIO kosmetiku. Jako jediný e-shop v České republice nabízí francouzskou bio kosmetiku Altearah BIO a italskou přírodní kosmetiku Montalto Natura. Velmi pečlivě vybírají kosmetické produkty a můžete se tak při výběru spolehnout na vysokou kvalitu nabízené tělové kosmetiky, peelingů i dalších produktů.

KONEC SOUTĚŽE

Výhra v soutěži:

Luxusní kosmetická sada Lilie & Santal v hodnotě 1.799,- Kč. Sada obsahuje přírodní kosmetiku od Montalto Natura – sprchový gel, tělový krém a toaletní vodu Lilie & Santal

521 komentářů u „Soutěž o luxusní kosmetickou sadu Lilie & Santal“

  1. Masážní celotělový olej Ayur Oil 23 Mahanarayana poskytuje maximální relaxaci, pocit úlevy a osvěžení pro tělo. Zvyšuje hybnost a pružnost kloubů. Výtečný pro regeneraci všech kloubů v těle. Působí preventivně pro klouby, aby byly stále funkční až do konce života. Je velice účinný proti revmatismu a bolesti kloubů. Poskytuje úlevu při ochrnutí a vysokém krevním tlaku.

  2. Siddhalepa Ayur Oil 23 Mahanarayana 220 ml — poskytuje maximální relaxaci, pocit úlevy a osvěžení pro tělo. Zvyšuje hybnost a pružnost kloubů. Výtečný pro regeneraci všech kloubů v těle. Působí preventivně pro klouby, aby byly stále funkční až do konce života. Masážní olej Ayur Oil 23 Mahanarayana je velice účinný proti revmatismu a bolesti kloubů. Poskytuje úlevu při ochrnutí a vysokém krevním tlaku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *