Soutěž o luxusní mikinu se stojáčkem

V soutěži hrajeme o dámskou luxusní mikinu se stojáčkem rozepínací Barrsa Barsen B/WH v hodnotě 1.790,- Kč. Nádherná dámská mikina je vyrobená z kvalitního materiálu s vyšší gramáží a doplněná originálními designovými prvky. Každý druhý den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu. Hrajeme do 9.6.2018.

Pravidla soutěže:

Každý 2. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.
Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže). Stačí jednou, na začátku soutěže.
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky obchodu www.barrsa.cz https://www.facebook.com/barrsa.cz/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.barrsa.cz

Pod módní značkou Barrsa, založenou v roce 2007, najdete luxusní dámské, pánské i dětské oblečení pro volný čas a sport. Módní návrhář Ondřej Závěšický vytváří moderní, nadčasové kousky, které zvýrazňují osobnost. Specializuje se především na módu pro mladé lidi, kteří se nebojí být výjimeční. Na stránkách internetového obchodu www.barrsa.cz můžete vybírat z dámských, pánských a dětských mikin, triček, nebo také ze sukní, kraťasů, módních doplňků…

Aktuální soutěžní otázka:

19.-20.2. odpovídejte na otázku: Která z dámských mikin se vám líbí http://www.barrsa.cz/cs/22-damske-mikiny?

21.-22.2. odpovídejte na otázku: Co z dětského oblečení vás zaujalo http://www.barrsa.cz/cs/15-detske-obleceni?

23.-24.2. odpovídejte na otázku: Z jakého materiálu je Dětský kulich s nákrčníkem khaki / pink http://www.barrsa.cz/cs/23-doplnky?

25.-26.2. odpovídejte na otázku: Co vás zaujalo z nabídky http://www.barrsa.cz/cs/8-teplaky-sukne?

27.-28.2. odpovídejte na otázku: Jakou gramáž má Pánské tričko Barrsa Rail BLK http://www.barrsa.cz/cs/16-panska-tricka-tilka?

Výhra v soutěži:

Dámská luxusní mikina se stojáčkem rozepínací Barrsa Barsen B/WH v hodnotě 1.790,- Kč

124 komentářů u „Soutěž o luxusní mikinu se stojáčkem“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *