Soutěž o maňáska Žížalu Jůlii

V soutěži hrajeme o maňáska Žížalu Jůlii, vyrobenou z froté materiálů, s výplní z pružného vlákna, o délce 70cm. S veselou žížalkou si děti užijí spoustu legrace 🙂 Každý druhý den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu. Hráli jsme do 9.6.2018. Výhru získala Jana P., gratulujeme! 🙂

Pravidla soutěže:

Každý 2. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.
Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže). Stačí jednou, na začátku soutěže.
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky obchodu www.ceskevyrobky.cz https://www.facebook.com/ceskevyrobkycz/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.ceskevyrobky.cz

Internetový obchod www.CeskeVyrobky.cz pro vás již 15 let hledá do nabídky české výrobky. Vybírat můžete z nabídky dětského zboží, nábytku, bytových doplňků, módní doplňky a obuv českého původu, také v e-shopu najdete širokou škálu sportovního příslušenství a další české výrobky.

KONEC SOUTĚŽE

Výhra v soutěži:

70cm maňásek Žížala Jůlie

625 komentářů u „Soutěž o maňáska Žížalu Jůlii“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *