Soutěž o nádherný dámský šál Lerros

V soutěži hrajeme o nádherný dámský šál Lerros mačkaného vzhledu, takzvaný tunýlek v hodnotě 699,- Kč. Hodí se k drtivé většině outfitů a příjemný materiál (100% bavlna) krk hýčká měkkostí a chrání před zimou. Každý druhý den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu. Hráli jsme do 4.6.2018. Výhru získala Marie Matějková, gratulujeme! 🙂

Pravidla soutěže:

Každý 2. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.
Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže). Stačí jednou, na začátku soutěže.
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky obchodu shop.lpracharova.cz https://www.facebook.com/Lenka-Pracha%C5%99ov%C3%A1-mode-and-accesories-359388451553/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod shop.lpracharova.cz

Lenka Prachařová se již 15 let zabývá módou. Do svého internetového butiku shop.lpracharova.cz pečlivě vybírá módní a nadčasové oblečení značek Lerros, Christa Probst, Domenica Benso, se kterými má dlouhodobě výborné zkušenosti ona i zákazníci. Značkovou dámskou a pánskou módu najdete nejen v tomto internetovém obchodě, ale také ve dvou prodejnách ve Zlíně a v Uherském Brodě. Velkou výhodou je osobní přístup paní Prachařové, kdy nabízí své dlouholeté zkušenosti a ráda vám s výběrem oblečení poradí.

KONEC SOUTĚŽE

Výhra v soutěži:

Dámský šál Lerros mačkaného vzhledu, takzvaný tunýlek v hodnotě 699,- Kč

644 komentářů u „Soutěž o nádherný dámský šál Lerros“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *