Soutěž o nafukovací matraci INTEX KING

V soutěži hrajeme o velkou o nafukovací matraci INTEX KING pro 2 osoby. Speciální PVC s vnějším semišovým potahem zaručuje větší pohodlí a odolnost proti propíchnutí matrace. Rozměry matrace jsou 203x183x22cm. Každý druhý den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu. Hrajeme do 8.6.2018.

Pravidla soutěže:

Každý 2. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.
Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže). Stačí jednou, na začátku soutěže.
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky obchodu www.allforrelaxx.cz https://www.facebook.com/allforrelaxx.cz/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.allforrelaxx.cz

V nabídce internetového obchodu www.allforrelaxx.cz najdete outdoor vybavení, grily, stany, spací pytle, karimatky, nafukovací matrace, bazény, trampolíny, také párty stany, skákací hrady, pivní sety, haly a mnoho dalšícho.

Aktuální soutěžní otázka:

27.-28.5. odpovídejte na otázku: Kolik vzduchových masážních trysek má vířivka https://www.allforrelaxx.cz/virivky/virivka-intex-28408-bubble-massage-mobilni-performance-2-16m/?

25.-26.5. odpovídejte na otázku: Jakou nosnost má křeslo https://www.allforrelaxx.cz/nafukovaci-matrace-postele/intex-nafukovaci-kreslo-ultra-lounge/?

Výhra v soutěži:

Velká o nafukovací matrace INTEX KING pro 2 osoby

805 komentářů u „Soutěž o nafukovací matraci INTEX KING“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *