Soutěž o nákup oblečení za 1000,- Kč na Pradlolevne.cz

V soutěži hrajeme o nákup v hodnotě 1000,- Kč v internetovém obchodě Pradlolevne.cz, ve kterém najdete dámské a pánské spodní prádlo i další typy oblečení. Každý druhý den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu. Hráli jsme do 24.3.2018. Výhru získává Jana P., gratulujeme! 🙂

Pravidla soutěže:

Každý 2. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.
Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže). Stačí jednou, na začátku soutěže.
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky e-shopu www.pradlolevne.cz https://www.facebook.com/pradlolevnecz-378179859212030/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval e-shop www.pradlolevne.cz

V nabídce internetového obchodu www.pradlolevne.cz najdete dámské a pánské spodní prádlo, erotické prádlo, dámské, pánské a dětské oblečení, plavky a módní doplňky. Obchod se zaměřuje na prádlo a oblečení ve výborné kvalitě, za rozumné ceny.

Konec soutěže

Výhra v soutěži:

Nákup v hodnotě 1.000,- Kč v internetovém obchodě Pradlolevne.cz

250 komentářů u „Soutěž o nákup oblečení za 1000,- Kč na Pradlolevne.cz“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *