Soutěž o nákup v hodnotě 1.000,- Kč na Bileslune.cz

V soutěži hrajeme o poukaz na nákup v hodnotě 1.000,- Kč s poštovným zdarma v internetovém obchodě Bileslune.cz, kde můžete vybírat z českého kojeneckého a dětského oblečení, např. z bio bavlny a bambusu. Každý druhý den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu. Hráli jsme do 20.6.2018. Výhru získala Lenka Tomečková, gratulujeme! 🙂

Pravidla soutěže:

Každý 2. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.
Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže). Stačí jednou, na začátku soutěže.
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky obchodu www.bileslune.cz https://www.facebook.com/bileslune/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.bileslune.cz

V internetovém obchodě www.bileslune.cz najdete kvalitní české oblečení pro děti, např. výrobky z bio bavlny a bambusu… Kromě kojeneckého a dětského oblečení e-shop nabízí také ložní prádlo. Krásné obrázky, pestré barvy, nebo naopak barvy neutrální, kvalitní materiály a střihy pro příjemné nošení jsou nabídkou, ze které si pro své děti vybere každý.

KONEC SOUTĚŽE

 

Výhra v soutěži:

O poukaz na nákup v hodnotě 1.000,- Kč s poštovným zdarma v internetovém obchodě Bileslune.cz

876 komentářů u „Soutěž o nákup v hodnotě 1.000,- Kč na Bileslune.cz“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *