Soutěž o nákup v hodnotě 1.000,- Kč na Bileslune.cz

V soutěži hrajeme o poukaz na nákup v hodnotě 1.000,- Kč s poštovným zdarma v internetovém obchodě Bileslune.cz, kde můžete vybírat z českého kojeneckého a dětského oblečení, např. z bio bavlny a bambusu. Každý druhý den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu. Hrajeme do 20.6.2018.

Pravidla soutěže:

Každý 2. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.
Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže). Stačí jednou, na začátku soutěže.
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky obchodu www.bileslune.cz https://www.facebook.com/bileslune/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.bileslune.cz

V internetovém obchodě www.bileslune.cz najdete kvalitní české oblečení pro děti, např. výrobky z bio bavlny a bambusu… Kromě kojeneckého a dětského oblečení e-shop nabízí také ložní prádlo. Krásné obrázky, pestré barvy, nebo naopak barvy neutrální, kvalitní materiály a střihy pro příjemné nošení jsou nabídkou, ze které si pro své děti vybere každý.

Aktuální soutěžní otázka:

23.-24.5. odpovídejte na otázku: V jakých barvách je v nabídce tato mikina https://www.bileslune.cz/bavlnene-mikiny-2/mikina-motylci/?

25.-26.5. odpovídejte na otázku: Jaký vzor mají legíny https://www.bileslune.cz/leginy-3/zateplene-leginy-2/?

Výhra v soutěži:

O poukaz na nákup v hodnotě 1.000,- Kč s poštovným zdarma v internetovém obchodě Bileslune.cz

677 komentářů u „Soutěž o nákup v hodnotě 1.000,- Kč na Bileslune.cz“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *