Soutěž o nákup za 1000 Kč na Modabrno.cz

V soutěži hrajeme o poukaz v hodnotě 1.000,- Kč na nákup módního oblečení a obuvi v e-shopu Modabrno.cz. Vybírat můžete z celé nabídky obchodu, tedy např. dámské oblečení, obuv, doplňky, nebo z kosmetiky, drogerie, šperků… Každý třetí den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu. Hráli jsme do 22.6.2018. Výhru získala Lenka Halinárová, gratulujeme! 🙂

Pravidla soutěže:

Každý 3. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.
Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže).
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky obchodu www.modabrno.cz https://www.facebook.com/modabrno/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Účastí v soutěži souhlasíte s tím, abychom vám v případě výhry na uvedený e-mail zaslali oznámení o výhře. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.modabrno.cz

Internetový obchod www.modabrno.cz nabízí velkoobchodní spolupráci i maloobchodní prodej zboží z Itálie a dalších zemí. V nabídce naleznete dámskou módu, například šaty, sukně, trička, topy, kabáty, bundy… Dále obuv – tenisky, baleríny…, kabelky, šperky, kosmetiku, EKO drogérii.

KONEC SOUTĚŽE

Výhra v soutěži:

Poukaz v hodnotě 1.000,- Kč na nákup čehokoli v internetovém obchodě Modabrno.cz

658 komentářů u „Soutěž o nákup za 1000 Kč na Modabrno.cz“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *