Soutěž o nákup za 1500 Kč na Sandaly-ribbons.cz

V soutěži hrajeme o poukaz v hodnotě 1.500,- Kč na nákup dámských sandálů RIBBONS a třeba náhradních šperků nebo vázacích stuh. Elegantní a variabilní letní obutí v podobě těchto sandálů RIBBONS a množství úprav vás nadchne. Každý třetí den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu, odpovídejte dolů do komentářů. Hráli jsme do 15.7.2018. Výhru získala Marie Matějková, gratulujeme! 🙂

Pravidla soutěže:

Každý 3. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.

Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže). Stačí jednou, na začátku soutěže.
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky obchodu www.sandaly-ribbons.cz https://www.facebook.com/SandalyRIBBONS/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Účastí v soutěži souhlasíte s tím, abychom vám v případě výhry na uvedený e-mail zaslali oznámení o výhře. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.sandaly-ribbons.cz

Na stránkách internetového obchodu Sandaly-ribbons.cz naleznete unikátní variabilní letní dámské sandály RIBBONS a příslušenství. K jednomu páru sandálů RIBBONS si můžete přikoupit vázací stuhy v různých barvách, více šperků na výměnu a po celé léto obouvat každý den jiný designový kousek. U sandálů RIBBONS snadno vyměníte vázací stuhy i šperky, můžete měnit i styly vázání a vytvářet nespočet variant podle svého momentálního outfitu nebo nálady.

KONEC SOUTĚŽE

Výhra v soutěži:

Poukaz v hodnotě 1.500,- Kč na nákup v e-shopu Sandaly-ribbons.cz

483 komentářů u „Soutěž o nákup za 1500 Kč na Sandaly-ribbons.cz“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *