Soutěž o nákup za 1500Kč na Hitomat.cz

V soutěži hrajeme o nákup v hodnotě 1.500,- Kč v internetovém obchodě Hitomat.cz, ve kterém najdete luxusní dámské a pánské secondhand oblečení i nové kousky především pro plnoštíhlé, ale i v menších velikostech. Každý druhý den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu. Hráli jsme do 23.3.2018. Výherkyní soutěže je Naďa Horňáková, gratulujeme! 🙂

Pravidla soutěže:

Každý 2. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.
Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže). Stačí jednou, na začátku soutěže.
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky e-shopu www.hitomat.cz https://www.facebook.com/Monika-Hork%C3%A1-Hitomat-Magic-Style-luxusn%C3%AD-oble%C4%8Den%C3%ADVelikosti-LXLxxxl-384232454925224/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval e-shop www.hitomat.cz

V internetovém obchodě www.hitomat.cz můžete vybírat ze stylového módního secondhand oblečení. Výběrové dámské a pánské oděvy zde najdete především ve velikostech XL a větších, ale vybírat můžete i z oblečení velikostí S až L. E-shop nabízí v menší míře také zcela nové oblečení, opět kousky něčím výjimečné.

Konec soutěže

Výhra v soutěži:

Nákup v hodnotě 1.500,- Kč v internetovém obchodě Hitomat.cz

267 komentářů u „Soutěž o nákup za 1500Kč na Hitomat.cz“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *