Soutěž o nákup za 600,- Kč na Edeticky.cz

V soutěži hrajeme o nákup v hodnotě 600,- Kč a s poštovným zdarma v internetovém obchodě s dětským second handem a outletem www.edeticky.cz. Každý druhý den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu. Hráli jsme do 24.3.2018. Výhru získává Leni Hobelová, gratulujeme! 🙂

Pravidla soutěže:

Každý 2. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.
Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže). Stačí jednou, na začátku soutěže.
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky e-shopu www.edeticky.cz https://www.facebook.com/edeticky/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval e-shop www.edeticky.cz

Internetový obchod www.edeticky.cz nabízí výběrové secondhandové a outletové oblečení z Anglie, Německa, Švýcarska a z České republiky. V nabídce najdete oblečení značek Next, George, Alpine PRO, GAP, F&F a mnoha dalších.

Konec soutěže

 

Výhra v soutěži:

Nákup v hodnotě 600,- Kč a s poštovným zdarma v internetovém obchodě s dětským second handem a outletem www.edeticky.cz – vybírat a rezervovat zboží můžete celkem tři týdny od vylosování

152 komentářů u „Soutěž o nákup za 600,- Kč na Edeticky.cz“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *