Soutěž o pánskou peněženku z pravé kůže

V soutěži hrajeme o parádní pánskou peněženku z pravé kůže v černé barvě s pruhy. Moderní design, dostatek kapes a pravá kůže tvoří skvělý praktický a módní doplněk pro každého muže. Každý třetí den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu, odpovídejte dolů do komentářů. Hráli jsme do 5.7.2018. Výhru získala Petra Víchová, gratulujeme! 🙂

Pravidla soutěže:

Každý 3. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.
Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže).
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky obchodu www.penezenky-ahal.cz https://www.facebook.com/penezenkyAHAL/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Účastí v soutěži souhlasíte s tím, abychom vám v případě výhry na uvedený e-mail zaslali oznámení o výhře. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.penezenky-ahal.cz

Internetový obchod Penezenky-ahal.cz nabízí pestrý výběr značkových dámských, pánských i dětských peněženek, pouzder na karty a doklady, klíčenek, kožených měšců na drobné, ale najdete v něm také visačky na kufry. Každý produkt je pečlivě vyfocený a popsaný. Ze známých značek, jejichž výrobky v e-shopu najdete, zmiňujeme například Pierre Cardin, Miss Lulu, Golunski, Always Wild, Disney a další.

KONEC SOUTĚŽE

Výhra v soutěži:

Parádní pánská peněženka z pravé kůže v černé barvě s pruhy

554 komentářů u „Soutěž o pánskou peněženku z pravé kůže“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *