Soutěž o parádní crossbody kabelku z broušené kůže

V soutěži hrajeme o parádní crossbody kabelku z broušené kůže se stříbrnými doplňky v hodnotě 690,- Kč. Kabelku můžete nosit přes rameno nebo přes tělo. Zapíná se na zip a najdete v ní dostatek kapes a přihrádek, aby bylo vše přehledně uloženo. Každý třetí den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu, odpovídejte dolů do komentářů. Hrajeme do 28.12.2018.

Pravidla soutěže:

Každý 3. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.

Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže). Stačí jednou, na začátku soutěže.
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky obchodu www.newberry.cz https://www.facebook.com/newberry.cz/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Účastí v soutěži souhlasíte s tím, abychom vám v případě výhry na uvedený e-mail zaslali oznámení o výhře. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.newberry.cz

V internetovém obchodě Newberry.cz naleznete moderní dámské kabelky, crossbody tašky, pánské brašny, aktovky, elegantní tašky na notebook, kabelkové sety, psaníčka, peněženky, batohy do školy i turistiku. Obchod dodává zboží kamkoli v České i Slovenské republice. Všechny produkty jsou skladem, zakoupené zboží je díky tomu dodáváno do druhého dne. Možná je i velkoobchodní spolupráce s e-shopem.

Aktuální soutěžní otázky:

12.-14.12. odpovídejte na otázku: Co byste chtěli najít z nabídky https://www.newberry.cz/ pod stromečkem?

15.-17.12. odpovídejte na otázku: Co vás zaujalo a čím https://www.newberry.cz/muzi.html?

Výhra v soutěži:

Crossbody kabelku z broušené kůže se stříbrnými doplňky v hodnotě 690,- Kč

439 komentářů u „Soutěž o parádní crossbody kabelku z broušené kůže“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *