Soutěž o parádní Mini kulečník pool s LED osvětlením

V soutěži hrajeme o skvělou hru pro celou rodinu Mini kulečník pool s LED osvětlením. Hra je vhodná už pro děti od 5 let a procvičí si s ní motoriku, odhad, prostorové vnímání a koordinaci rukou a očí. Každý třetí den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu, odpovídejte dolů do komentářů. Hráli jsme do 7.2.2019. Výhru získává Lucie Brožíková, gratulujeme! 🙂

Pravidla soutěže:

Každý 3. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.

Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže). Stačí jednou, na začátku soutěže.
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky e-shopu www.kokiskashop.cz https://www.facebook.com/kokiskashop/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Účastí v soutěži souhlasíte s tím, abychom vám v případě výhry na uvedený e-mail zaslali oznámení o výhře. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.kokiskashop.cz

Internetové obchodní centrum www.Kokiskashop.cz nabízí velký výběr zboží pro zahradu, dům, volný čas, sport, také dárky a hračky. Vybírat můžete zahradní nábytek, grily, markýzy, zahradní párty stany, domácí spotřebiče, elektroniku, nábytek, bytové doplňky, dárkové zboží, hry v podobě kulečníků, fotbálků…, hračky, dětský nábytek a mnoho dalšího.

KONEC SOUTĚŽE

Výhra v soutěži:

Mini kulečník pool s LED osvětlením

425 komentářů u „Soutěž o parádní Mini kulečník pool s LED osvětlením“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *