Soutěž o podtácky hnědé – ručně háčkované

V soutěži hrajeme o podtácky hnědé – ručně háčkované, celkem 7 kusů v hodotě 229,- Kč. Originální rukodělné podtácky ochrání a zútulní domácnost. Každý třetí den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu, odpovídejte dolů do komentářů. Hrajeme do 25.12.2018.

Pravidla soutěže:

Každý 3. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.

Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže). Stačí jednou, na začátku soutěže.
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky obchodu www.k-rovnovaze.cz https://www.facebook.com/krovnovaze.cz/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Účastí v soutěži souhlasíte s tím, abychom vám v případě výhry na uvedený e-mail zaslali oznámení o výhře. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.k-rovnovaze.cz

Internetový obchod K-rovnovaze.cz nabízí sortiment luxusní kosmetiky, hřejivých nebo kojících polštářů a nejrůznějších bytových dekorací. Vybírat můžete z nahřívacích polštářků s pohankovými nebo špaldovými slupkami a s třešňovými peckami. Potěší vás velký výběr svíček mnoha druhů.

Aktuální soutěžní otázky:

6.-8.12. odpovídejte na otázku: Co vás zaujalo https://www.k-rovnovaze.cz/vanoce-2018/?

9.-11.12. odpovídejte na otázku: Který polštářek byste věnovali jako dárek a komu https://www.k-rovnovaze.cz/hrejive-polstarky/?

Výhra v soutěži:

Podtácky hnědé – ručně háčkované

172 komentářů u „Soutěž o podtácky hnědé – ručně háčkované“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *