Soutěž o pokladničku kadibudku Na horší časy

V soutěži hrajeme o vtipnou pokladničku ve tvaru kadibudky s nápisem Na horší časy. Na spodní straně můžete pokladničku otevřít a naspořené korunky využít podle své představivosti. Každý třetí den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu, odpovídejte dolů do komentářů. Hráli jsme do 5.1.2019. Výhru získává Lucie Buriánková, gratulujeme! 🙂

Pravidla soutěže:

Každý 3. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.

Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže). Stačí jednou, na začátku soutěže.
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky e-shopu www.adodarky.cz https://www.facebook.com/adodarky/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Účastí v soutěži souhlasíte s tím, abychom vám v případě výhry na uvedený e-mail zaslali oznámení o výhře. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.adodarky.cz

Internetový obchod www.adodarky.cz nabízí dárkové předměty k nejrůznějším příložitostem pro dospělé. Vybírat můžete sochy andělů, porcelán (český značkový růžový i cibulák, stejně tak i moderní kusy), ručně vyráběnou keramiku od spousty výrobců, pokladničky pro děti i dospělé, šperkovnice, krásně dárkově balené látkové kapesníky, parfémy, kabelky, svíčky, skleněné odlivky, lahve, svíčky, voskové lampiony a mnoho dalšího…

KONEC SOUTĚŽE

Výhra v soutěži:

Vtipná pokladnička kadibudka „Na horší časy“ 11 x 10 x 18,5 cm

334 komentářů u „Soutěž o pokladničku kadibudku Na horší časy“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *