Soutěž o polštářek Justin Bieber Srdce

V soutěži hrajeme o krásný polštářek Justin Bieber Srdce v hodnotě 400,- Kč, který potěší především malé i větší slečny 🙂 Každý třetí den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu, odpovídejte dolů do komentářů. Hráli jsme do 3.8.2018. Výhru získala Pavlína Szotkowská, gratulujeme! 🙂

Pravidla soutěže:

Každý 3. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.

Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže). Stačí jednou, na začátku soutěže.
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky obchodu www.hrackyzfilmu.cz https://www.facebook.com/hrackyzfilmu/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Účastí v soutěži souhlasíte s tím, abychom vám v případě výhry na uvedený e-mail zaslali oznámení o výhře. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.hrackyzfilmu.cz

Máte vy nebo vaše děti oblíbené filmy nebo seriály? Pak vás určitě potěší nabídka internetového obchodu Hrackyzfilmu.cz. Obchod nabízí dárky a suvenýry s motivy například ze Hry o trůny, z Hobbita, Star Wars, ze Simpsnových, nebo u děvčátek oblíbeného filmu Frozen, z Prasátka Pepiny a z mnoha dalších. A z jakých typů produktů s filmovými motivy můžete vybírat? Z kosmetiky, hraček, kostýmů, oblečení, školních potřeb, z domácích potřeb a z dalšího zboží.

KONEC SOUTĚŽE

Výhra v soutěži:

Polštářek Justin Bieber Srdce v hodnotě 400,- Kč

230 komentářů u „Soutěž o polštářek Justin Bieber Srdce“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *