Soutěž o polštářek s náplní, vonným pytlíčkem a snímatelným povlakem

V soutěži hrajeme o polštářek s náplní (pohankové a špaldové slupky), s vonným pytlíčkem a snímatelným povlakem. Sáček s levandulí pomocí aromaterapie navodí příjemnou pohodu a pocit klidu. Polštářek s náplní můžete nahřívat, chladit, používat na masáž krku a hlavy… Každý třetí den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu, odpovídejte dolů do komentářů. Hrajeme do 19.6.2019.

Pravidla soutěže:

Každý 3. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.

Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže). Stačí jednou, na začátku soutěže.
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky obchodu www.asnilek-shop.cz https://www.facebook.com/asnilek/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Účastí v soutěži souhlasíte s tím, abychom vám v případě výhry na uvedený e-mail zaslali oznámení o výhře. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.asnilek-shop.cz

Internetový obchod asnilek-shop.cz nabízí zdravotní pomůcky. Především polohovací a rehabilitační pomůcky, které jsou specifické díky své sypké náplni – EPS kuličky nebo BIO náplň (špaldové a pohankové slupky, hrubozrnná sůl, zrno, hořčičné semínko.

Aktuální soutěžní otázky:

14.-16.6. odpovídejte na otázku: Co vás zaujalo http://www.asnilek-shop.cz/tipy-na-darky-dodame-do-vanoc/c-156?

17.-19.6. odpovídejte na otázku: O co byste si chtěli zahrát příště http://www.asnilek-shop.cz/?

Výhra v soutěži:

Polštářek s náplní, vonným pytlíčkem a snímatelným povlakem

365 komentářů u „Soutěž o polštářek s náplní, vonným pytlíčkem a snímatelným povlakem“

 1. Lze ji použít po nahřátí či zchlazení jako obklad (přikládáme na čelo, při bolestech hlavy, v létě na příjemné zchlazení atd.)
  pro rozvoj jemné motoriky. Lze ji nahřívat a použít jako obklad. Vhodná je také jako antistresová pomůcka.
  slouží k jemné masáži nervových zakončení dlaně
  pomáhá proti stresu a nervozitě, při psychosomatických obtížích

 2. Pomůcka pro rozvoj jemné motoriky.Úze jí použít po nahřátí či schlazení jako obklad při bolestech hlavy.Je výborná také jako antistresová pomůcka…

 3. k jemné masáži nervových zakončení dlaně, výborně padne do ruky dětem i dospělým. Dobře pomáhá proti stresu a nervozitě, při psychosomatických obtížích. Pomůcka je vhodná i pro seniory. (i senioři). Lze ji použít po nahřátí či zchlazení jako obklad (přikládáme na čelo, při bolestech hlavy, v létě na příjemné zchlazení atd

 4. pro rozvoj jemné motoriky. Lze ji nahřívat a použít jako obklad. Vhodná je také jako antistresová pomůcka.
  slouží k jemné masáži nervových zakončení dlaně
  pomáhá proti stresu a nervozitě, při psychosomatických obtížích
  Lze ji použít po nahřátí či zchlazení jako obklad (přikládáme na čelo, při bolestech hlavy, v létě na příjemné zchlazení atd.)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *