Soutěž o poukaz na nákup v hodnotě 500,- Kč na oblecenibalu.cz

V soutěži hrajeme o slevový poukaz na nákup v hodnotě 500,- Kč v internetovém obchodě s kojeneckým oblečením, potřebami, dětským nábytkem, hračkami apod. www.oblecenibalu.cz. Každý druhý den vyjde zde na stránce soutěže nová otázka ze stránek e-shopu. Hrajeme do 9.6.2018.

Pravidla soutěže:

Každý 2. den najdete zde na stránce novou otázku z e-shopu, který výhru věnoval. Na každou novou otázku můžete jednou odpovědět. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech komentářů zde pod soutěží. Čím více odpovědí zanecháte, tím vyšší je šance na výhru.
Soutěž veřejně sdílejte přes tlačítko Share na vašem profilu (tlačítko najdete pod názvem soutěže). Stačí jednou, na začátku soutěže.
Staňte se fanoušky (pokud ještě nejste)
1. naší FB stránky https://www.facebook.com/Venilafi/
2. FB stránky obchodu www.oblecenibalu.cz https://www.facebook.com/kojenecke.obleceni.BALU/

Výherce zveřejníme zde v soutěži v prvním odstavci textu a na e-mail uvedený u komentáře pošleme výherci zprávu. Pro soutěž platí také podrobná pravidla, která najdete na tomto odkazu.

Výhru věnoval internetový obchod www.oblecenibalu.cz

Na stránkách internetového obchodu www.oblecenibalu.cz můžete nakupovat především produkty zaměřené na miminka a maminky. Kojenecké oblečení, kojenecké potřeby, hračky pro miminka, nábytek na zařízení dětských pokojíčků, ale i nábytek pro předškoláky. V e-shopu najdete také ručně háčkováné a pletené čepičky nebo celé kojenecké soupravy a můžete si je nechat vyrobit i na přání.

Aktuální soutěžní otázka:

19.-20.2. odpovídejte na otázku: Které body se vám líbí https://www.oblecenibalu.cz/Kojenecke-body-c8_537_3.htm?

21.-22.2. odpovídejte na otázku: Která z matrací vás zaujala a čím https://www.oblecenibalu.cz/Matrace-deluxe-c10_413_3.htm?

23.-24.2. odpovídejte na otázku: Které odrážedlo je nejhezčí https://www.oblecenibalu.cz/Detska-odrazedla-c11_267_3.htm?

25.-26.2. odpovídejte na otázku: Která autosedačka vás zaujala https://www.oblecenibalu.cz/15-36-kg-c12_348_3.htm?

27.-28.2. odpovídejte na otázku: Kterou z dek byste vybrali jako dárek pro miminko https://www.oblecenibalu.cz/Osusky-c9_263_3.htm?

Výhra v soutěži:

Slevový poukaz na nákup v hodnotě 500,- Kč na www.oblecenibalu.cz